Jurgita

Šiupienė

Nusprendusi pasaulį keisti nuo savęs, ieškau tobulų formų, pabrėžiančių mažųjų damų svajones ir jų norą puoštis bei suktis prieš veidrodį, stebint kaip švysčioja saulės kliošai ir volanai. Būtent jie, o taip pat medžiagų purumas ir minkštumas, padiktuoti gamtos formų ir faktūrų, atkartoja kūrinijos grožį ir trapumą. Preciziškai išbaigti drabužiai, ypač kokybiškos medžiagos, ypatingas dėmesys technologiniams procesams – mano dovana jaunosioms damutėms.

Man labai svarbu, kad drabužiai derėtų, kad mamos ieškodamos rūbų nepraleistų daugybę laiko parduotuvėse, kad deriniai paryškintų vienas kitą, neužgoštų, todėl sieksiu, kad kolekcijos susidarytų iš eilės derinių.

Klara ir Faustina – drabužių kolekcija mergaitėms, pavadinta mano dukterų vardu. Tai drabužiai sesėms, pusseserėms, geriausioms draugėms, kurie auga drauge su vaiku, vienodai tinka ir jaunesnei, ir vyresnei mergaitei, kuriais smagu keistis ir kuriuos norisi paveldėti.

Do you need help with writing papers? Many students don’t know where to choose the right help. However, there are some possibilities to look into. This article will help you find a company that will help you with your paper. We understand how challenging you will find it to finish an academic essay independently, and there are plenty of ways to get someone else to do do my paper it for you. If you’re seeking somebody who is able to handle your task, an expert service might be the right alternative.